• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Program do wystawiania faktur

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
62miko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 14:04
Z jakiego programu do wystawiania faktur korzystacie? Otwieram swoją pierwszą działalność i jestem w tym temacie zielony. Zależy mi na programie dzięki, któremu będę mógł przez telefon lub laptopa wystawić faktury VAT (w tym pro formę) Fajnie by było gdybym od razu mógł robić przelewy do ZUS i US. Zależy mi na płatnym programie. Słyszałem, że z tymi darmowymi różnie bywa.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 21:40
Ja polecam oprogramowanie Symfonia. W zależności od potrzeb i skali działalności firmy można dobrać odpowiedni produkt dla siebie. Polecam się z nimi potargować. Często mają jakieś promocje okresowe. Z darmowych programów też na Twoim miejscu bym nie korzystałam z nimi naprawdę może być róznie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.5.2014 9:02
Ja polecam zdecydowanie kompleksową księgowość czyli SKP Super Księgę Podatkową. Do 10 czerwca jest okres promocyjny, gdzie program można zakupić z 75% rabatem z okazji 20-lecia istnienia go na rynku. Wystarczy odwiedzić www.ksiegapodatkowa.pl i tam wszystkiego się dowiedzieć. Okazja jest więc po co decydować się na darmowe programy bez wsparcia i aktualizacji?
magda906
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.5.2014 11:31
62miko, jeśli jesteś zielony w prowadzeniu działalności, to spróbuj ifirma.pl. Program bardzo intuicyjny w obsłudze, na bieżąco aktualizowany, poza tym ma system eliminacji błędów, więc nie narobisz sobie bałaganu w papierach - jak coś się nie będzie zgadzało, to system wywala alerta i tyle. Poza tym nowi użytkownicy mają przez 3 pierwsze miesiące zagwarantowane bezpłatne porady księgowo-prawne, więc można dzwonić/pisac/mejlować z najdurniejszymi pytaniami i zawsze pomogą. Fajna opcja na start.
Z wymogów które wymieniłeś ifirma spełnia wszystkie - działa na lapku, na telefonie, możesz tam robić przelewy do ZUS i US.
Cytuj
Malessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 1:00
Programów na rynku jest naprawdę sporo. Od bezpłatnych po płatne. Musisz nieco bardziej sprecyzować swoje wymagania, żebyś wiedział jak, gdzie szukać. Dla mnie programem, który dobrze się użytkuje i stoi na wysokim poziomie jest rafsoft. Korzystam drugi mieiąc, nie mam problemów z użytkowaniem. Samych opcji i możliwości jest dużo.
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 6:51
Rzeczywiście programów jest całe mnóstwo. I na pewno coś znajdziesz. Mi np. dobrze się pracuje na programie do faktur z Infaktu. Korzystam też z ich księgowości online. Chociaż na początku uważałam, że najlepsza jest współpraca z normalnym biurem rachunkowym.
Cytuj
charlotte

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 8:32
Korzystałam z rafsoftu przez długi czas i byłam zadowolona. Teraz fakturami zajmuje się mój mąż albo księgowa, ja tylko podpisuję więc nie wiem jakiego programu używają. Ale z tego co wiem Infakt i SKP też świetnie działają. Przetestuj różne programy, może łatwiej będzie ci wybrać.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 9:26
Ja również szukam programu do wystawiania faktur. Polecicie mi coś? W moim przypadku mile widziane są darmowe programy. Można zlecić wystawianie faktury księgowej by mieć to z głowy? Jestem w trakcie zakładania DG i przeraża mnie ta cała księgowość. Wolałabym to zlecić profesjonaliście bo sama mogę namieszać.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.5.2014 19:57
Na rynku jest tyle tego rozważań, ze każdy chyba znajdzie dla siebie takie, jakie odpowiada jego wymaganiom. Online możesz sobie sprawdzić program afaktury.pl Wiele programów ma wersje demo to można się z nimi łatwo zapoznać.
Cytuj
Beata17

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 23:39
Polecam zakup bloczka z fakturami w kiosku przy urzędzie skarbowym. Darmowy nie jest ale później można kserować w nieskończoność. Nie śmiem proponować dobrego programu za 200 zł, gdyby miało okazać się że jet to jedyne legalne oprogramowanie na komputerze.
Cytuj
Odpowiedź