• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

W którym banku najtaniej założę konto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kajo3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 20:41
Dostałem ofertę pracy u mojego znajomego w firmie przewozowej. Muszę jednak założyć konto żeby mój szef mógł mi co miesiąc przelewać wypłatę . Jaki bank polecacie w którym najtaniej mogę założyć konto gdzie są najatrakcyjniejsze oferty ?Może orjetujecie się i polecicie mi jakiś bank bo nigdy nie miałem takiej potrzeby i nie mam pojęcia na który bank się zdecydować .
Cytuj
Agata7

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 9:02
Z tego co słyszałam to w Mbank jak założysz konto to nie pobierają opłat za prowadzenie ,oraz darmowe przelewy .Ale najlepiej jak pójdziesz i sam dopytasz ponieważ ja tam nie posiadam konta .Ale na pewno jest wiele banków które oferują prowadzenie konta na atrakcyjnych warunkach ,musisz się zorientować .
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 10:50
Zapraszamy: http://www.comperia.pl/konta_osobiste, dzięki porównywarce można szybko znaleźć konto, które będzie odpowiadało potrzebom. Dodam tylko, że warto zwrócić uwagę na to, że chociaż czasem konto reklamowane jest jako darmowe to warto przeczytać dokładnie warunki, zdarza się, że co prawda będzie ono darmowe, ale pod warunkiem np. określonej kwoty, która musi zostać co miesiąc przelana na konto.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 14:46
To ja w DB założyłam konto całkowicie za darmo. Jeszcze u nas nie ma oddziału tego banku wiec wszystko załatwiałam sobie przez internet. Jak dla mnie to bardzo fajna sprawa i teraz za prowadzenie konta też nic nie płace. Tylko warunkiem jest to zeby w ciągu miesiąca wpłynęły na konto jakieś pieniądze i żebym kartą przynajmniej raz dokonała jakiejś transakcji.
Cytuj
KolczatKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 0:40
No ja też słyszałam o dbNet to się chyba nazywa. Tam nie płacisz za założenie konta, za prowadzenie konta, za wyciąganie pieniędzy z innych bankomatów. Tylko musisz chyba co miesiąc mieć wpłacone jakieś pieniadze na konto wiec chociaż 1 zł ale musi raz w miesiącu wpłynąć.
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 8:02
U nas nie ma DB. Jak mogę założyć u nich konto przez internet? Obecnie mam konto w BZ WBK ale denerwują mnie opłaty za kartę. Praktycznie za wszystko ściągają 5 złotych. Za samą kartę, za płatność kartą... Zaczyna mnie to denerwować, zwłaszcza, że często płacę kartą. Czy w DB można dostać kartę zbliżeniową?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 14:31
mamamrowek napisał
U nas nie ma DB. Jak mogę założyć u nich konto przez internet? Obecnie mam konto w BZ WBK ale denerwują mnie opłaty za kartę. Praktycznie za wszystko ściągają 5 złotych. Za samą kartę, za płatność kartą... Zaczyna mnie to denerwować, zwłaszcza, że często płacę kartą. Czy w DB można dostać kartę zbliżeniową?
Tak DB proponuje wiele kart z funkcja zblizeniową: Karty płatnicze w Deutsche Bank posiadające funkcjonalność zbliżeniową, obecnie są to: Karty kredytowe Deutsche Bank Silver,Karty kredytowe Deutsche Bank Gold, Karty kredytowe Deutsche Bank Platinum, Karty kredytowe Deutsche Bank Premium Club Silver, Karty kredytowe Deutsche Bank Premium Club Gold, Karty kredytowe IQ World MasterCard, Karty debetowe IQ World MasterCard.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 18:26
Dziękuję bardzo za odpowiedź:) A czy takie karty są bezpieczne i którą z nich najlepiej wybrać? Trochę obawiam się, że jeśli karta zostanie skradziona to złodziej będzie mógł korzystać z dostępnych na niej środków. Może Pani napisać coś więcej o karcie IQ World MasterCard?
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 18:44
Nie martw się na zapas. Jak będziesz dobrze pilnowała karty to nikt Ci jej nie ukradnie. Poza tym tam jest jakiś limit płatności. Bez pinu chyba nie zapłacisz więcej niż 60 zł. W razie kradzieży po prostu zgłoś sprawę do banku w celu zablokowania karty i idź na policję;) Wydaje mi się, że korzystanie karty zbliżeniowej niesie ze sobą takie samo ryzyko jak korzystanie z tradycyjnej karty.
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 16:41
Ja Ci polecam WBK. Mam u nich konto od lat i jestem zadowolona. Mój mąż ma natomiast konto w ING i też sobie chwali. Przejrzyj oferty rożnych banków i zdecyduj jakie konto będzie dla ciebie najlepsze. O dbNET słyszałam dużo dobrego. o konto chyba naprawdę jest w 100% darmowe:)
Cytuj
Odpowiedź