• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie po leasing bez wpłaty początkowej

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

27.11.2014 13:54
Coraz częściej możemy znaleźć też oferty leasingu bez konieczności uiszczania wpłaty początkowej. Podpowiadamy gdzie znajda Państwo takie oferty.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2014 14:38
O nawet nie wiedziałam, że tak można. Byłam przekonana, że leasing zawsze wiąże się z wpłatą własną. Dobrze, że coś się w tym temacie zmienia bo nie każdy ma pieniądze na to wpłatę własną
Cytuj
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.1.2015 12:05
bogusiazien napisał
O nawet nie wiedziałam, że tak można. Byłam przekonana, że leasing zawsze wiąże się z wpłatą własną. Dobrze, że coś się w tym temacie zmienia bo nie każdy ma pieniądze na to wpłatę własną

Można , tylko trzeba udowodnić swoje dochody, że firma przynosi jednak zyski.Bank musi mieć również swoje zabezpieczenie w tym zakresie.
Sama brałam leasing w Idea Banku. Ze wszystkich miał chyba swego czasu najlepszą ofertę. Wkład własny równiez miałam niewysoki ponieważ wynosił zaledwie 5%. Bałam się,że przez to nie dadzą mi tego leasingu ( a bardzo było mi to wtedy potrzebne do optymalizacji podatkowej) jednak wszystko okazało się ok.
Cytuj
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2015 12:08
Na pewno warto jest ponegocjować. Pokazać jaką lepszą ofertę pokazał konkurent. Wtedy jest szansa,że bank przedstawi swoją.
Na pewno ciężko jest dostać leasing w przypadku młodej firmy no chyba,że mamy ponad 30% wkładu własnego.Wtedy bez problemu.
Bez wkładu własnego? Jedynie w przypadku dobrej historii w bik oraz dłużej działającej firmy.
Cytuj
Ygdaanir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.1.2017 16:40
No łatwo nie jest, ale też dużo zależy od indywidualnej oceny. No i nie można łatwo się poddawać. Obszedłem 7 firm i przegadałem wiele godzin zanim udało mi się dostać satysfakcjonujący leasing operacyjny. Na szczęście Raiffeisen spełnił moje potrzeby i firma się rozkręca.
Cytuj
Odpowiedź