• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dofinansowanie na firme pożyczkową

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:47
Chciałabym otworzyć firmę pożyczkową i zastanawiam sie czy istnieje jakaś możliwośc pozyskania na otwarcie takiej firmy dofinansowania?
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:25
Chyba ciężko będzie Ci uzyskać dofinansowanie na taką firmą. Mozesz popytać sie w UP ewentualnie poszukać dofinansowania unijnego w internecie.
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 21:12
A sprawdzałas już gdzieś czy w ogole jets możliwość pozyskania takiego dofinansowania? BO chyba urząd pracy nie da Ci dotacji na coś takiego.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 10:12
Koniczynka23 napisał
A sprawdzałas już gdzieś czy w ogole jets możliwość pozyskania takiego dofinansowania? BO chyba urząd pracy nie da Ci dotacji na coś takiego.


Czemu nie to normalna działalność gospodarcza przecież jest prawda? W sumie to nie wiem można by zapytać. Ale na co konkretnie chciałabyś środki? Na reklamę, wyposażenie?
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 15:18
dokładnie tak bierzesz dofinansowanie na DG albo kredyt i po sprawie, ale wiadomo trzeba sie zapoznac z przepisami bo moze się okazac ze np twoj profil działlanosci jest jakiś szczególny
Cytuj
be free like a child
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 14:01
Możesz pooglądać na stronach unii europejskiej czy są jakieś dofinansowania i w urzędach pracy tam co jakiś czas pojawiają się takie programy na otwarcie własnej działalności gospodarczej więc wart z tego skorzystac.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 7:56
Nie wiem czy na tego typu działalność otrzymasz dofinansowanie. Musisz się dowiedzieć. Wydaje mi się, że może być ciężko bo chcąc pożyczać komuś kasę musisz mieć spory wkład własny. Nikt ci nie da pieniędzy na pożyczki.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 20:04
moniuska20 napisał
Nie wiem czy na tego typu działalność otrzymasz dofinansowanie. Musisz się dowiedzieć. Wydaje mi się, że może być ciężko bo chcąc pożyczać komuś kasę musisz mieć spory wkład własny. Nikt ci nie da pieniędzy na pożyczki.


No na pożyczki nikt jej nie da, ale na jakieś wyposażenie, sprzęt czy coś takiego możesz dostać. Idź do urzędu pracy albo poczytaj na stronach unijnych na ten temat.
Cytuj
poiert

Niezarejestrowani

2.7.2021 13:51
https://forum.miasto-info.pl/myslenice/535,dotacje-z-pup-na-zalozenie-wlasnej-dzialalnosci-sposobem-na-bezrobocie,6.html - artykuł, które pomoże
Cytuj
szilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2021 9:25
I co, udało się utworzyć firmę? :)
Cytuj
Odpowiedź