• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Inwestycja w firmę pożyczkową

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:46
Sądzicie że fajnie bedzie zainwestować w otworzenie firmy pożyczkowej? Początkowy kapitał wynosił by jakieś 60 000 ale bede chciała wziąć do tego jeszcze wspólników.
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Grena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:00
Mi się wydaje że to bardzo dobry pomysł na biznes, bardzo dochodowy, klientów takie firmy mają masę no i zysk idzie nie mały. Nie wiem tylko jak w takich firmach wygląda windykacja w przypadku braku spłaty, ale są umowy więc wszystko można załatwić.
Cytuj
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:24
Taki biznes akurat może miec bardzo fajną przyszłość. Teraz takie firmy mają spore wziecie tylko musisz zwiększyć kapitał początkowy.
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 21:12
Taka inwestycja to bardzo dobry pomysł. Teraz takie firmy mają spore wzięcie. Ludzie co chwile biora jakieś pożyczki, tylko wydaje mi sie że masz troche za mały kapitał.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 15:20
pytanie tylko czy 60 kafli to nie za mało? zakupienie infrastuktury to juz jakies pewnie 30 tys. według mnie jak nie masz minimum 200 tys to nie masz się co porywać z motyką na słonce
Cytuj
be free like a child
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 14:00
Mi też się wydaje, że kapitał jest zdecydowanie zbyt mały. Zależy też ile wniosą wspólnicy do spółki jeżeli przynajmniej równowartość twojej kwoty to jeszcze jest światełko w tunelu. Z taką firmą trzeba zacząć z dużym kapitałem
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 7:52
Moim zdaniem pomysł na biznes jest bardzo fajny. Pytanie tylko czy kwota jaką dysponujesz nie jest za mała i czy opłaca ci się brać do tego wspólników. Już nie raz słyszałam o wspólnikach którzy się okradali nawzajem. Radzę uważać.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 20:05
zuza napisał
Moim zdaniem pomysł na biznes jest bardzo fajny. Pytanie tylko czy kwota jaką dysponujesz nie jest za mała i czy opłaca ci się brać do tego wspólników. Już nie raz słyszałam o wspólnikach którzy się okradali nawzajem. Radzę uważać.


Masz rację kwota jest zdecydowanie za mała. 60 000 tys to starczyłoby na jakiś sklep internetowy ale nie na firmę pożyczkową. No chyba że tak jak piszą poprzednicy będziesz miała jeszcze jakiś wspólników do biznesu.
Cytuj
Odpowiedź