• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy mogę odliczyć VAT od zakupu paliwa .

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Landolina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:51
No tak tylko to nie jest troche fair. Jak samochód firmowy to firmowy i tam odliczamy sobie podatek a nie jakieś dodatkowe tankowanie na samochód i jazda w sprawach prywatnych. Kiedyś urzędy moga się wkurzyć i znieść możliwość odliczenia sobie tego VAT-u
Cytuj
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:07
Jasne, że możesz odliczyć VAT od paliwa, ja tak robię:) Landolina a Ty może jesteś zawsze taka uczciwa i nigdy nie jeździłaś samochodem służbowym w prywatnych sprawach? Moim zdaniem nasz rząd wystarczająco nas oszukuje na każdym kroku i nic im się nie stanie jak ktoś kilka razy odliczy VAT za tankowanie samochodu by załatwić jakąś prywate.
Cytuj
Tancereczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 23:09
Moim zdaniem jak tylko możemy korzystać to oszczędzajmy. Aśko ma racje. I tak już dość długo jesteśmy robieni w balowa wiec dlaczego my mamy w jakiś sposób nie skorzystać i nie odliczać sobie tego paliwa czy wykorzystać samochód służbowy do prywatnych spraw.
Cytuj
Sajmon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 0:15
jesli mamy taka możliwość to czemu mamy z tego nie skorzystać? Ja tego nie rozumiem. Państwo daje nam taka szanse to korzystajmy póki nic im sie nie odwidzi i nie zabiorą nam tego przywileju.
Cytuj
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 19:34
Mnie sie wydaje że ta możliwość odliczenia sobie VAt-u od paliwa to bardzo fajna sprawa. Szkoda że taki zwykły, szary obywatel ne ma możliwości skorzystania z takiej ulgi. Mam wrażanie ze sporo osób by z tego korzystało. Zawsze to pare groszy do przodu.
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 21:14
Patrz, to jest bardzo dobry pomysł, tylko nasz rząd nigdy by na cos takiego nie poszedł. Oni i tak pewnie mają sporo ulg i sporo kasy dostaja do kieszeni wiec dla nich to odliczenie nie jest ważne a zwykły szary obywatel bardzo by skorzystał.
Cytuj
Orzeszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 21:54
Haha ale wy macie pomysł, fajne ale raczej nie realne. Wiadomo że każdy chciałby na tym skorzystac ale osoby które są związane z branżą paliwową i nasze Państwo muszą też na czymś zarabiac. To tak jak by wam ktoś odebrał zarobki.
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 9:52
Wiesz... Nasze Państwo i tak już wystarczająco na nas zarabia. Z resztą gdyby nie słowa Tuska po wygranych wyborach to paliwo mielibyśmy o wiele tańsze. Słuchaliście chyba tych nagrań, które udostępnił WPROST? Mi normalnie ręce opadają i postanowiłam nie czytać wiadomości.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.7.2014 11:16
jolawiola napisał
Wiesz... Nasze Państwo i tak już wystarczająco na nas zarabia. Z resztą gdyby nie słowa Tuska po wygranych wyborach to paliwo mielibyśmy o wiele tańsze. Słuchaliście chyba tych nagrań, które udostępnił WPROST? Mi normalnie ręce opadają i postanowiłam nie czytać wiadomości.
Bedzie paliwo za 7 zł i tak nic z tym nie zrobimy. Tusk tez nie ;p
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:57
Nie mam pojęcia. Ja z przejechanych kilometrów rozliczam się za pomocą książki ewidencji i przebiegu samochodu, ale pewnie dlatego, że nie jestem VATowcem. Podejrzewam, że możesz go odliczać ale musisz się dowiedzieć konkretnie na jakich zasadach.
Cytuj
Odpowiedź