• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dofinansowanie działalności gospodarczej

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bernars44

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 11:20
Jestem rolnikiem, ale chciałbym założyć pozarolniczą działalność gospodarczą. Czy mogę otrzymać dofinansowanie? Czy istnieje takie wsparcie dla rolników .Jakie dokumenty trzeba złożyć ,czy należy przedstawić swój biznes plan ?.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 15:41
Proponuje odwiedzić strony internetowe poświęcone funduszom unijnym. Proszę sprawdzić programy wsparcia: z Działania 6.2 Programu Kapitał Ludzki oraz dofinansowanie ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, które dostępne są w Działaniu „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”. Szczegolowe informacje z pewnoscia znajdzie pan na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 16:58
A co jeśli ktoś chce prowadzić gospodarstwo rolne ale nigdy nie miał z tym dużej styczności? Jest szansa na dofinansowanie i założenie gospodarstwa? Z tego co wiem Unia naprawdę dużo dokłada do gospodarstw rolnych. Mój sąsiad np. niedawno kupił dwa nowe traktory. Sam przyznał że bez pomocy UE nie byłoby go na nie stać.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 10:00
darecki napisał
A co jeśli ktoś chce prowadzić gospodarstwo rolne ale nigdy nie miał z tym dużej styczności? Jest szansa na dofinansowanie i założenie gospodarstwa? Z tego co wiem Unia naprawdę dużo dokłada do gospodarstw rolnych. Mój sąsiad np. niedawno kupił dwa nowe traktory. Sam przyznał że bez pomocy UE nie byłoby go na nie stać.
W ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich prowadzone są różnego rodzaju projekty. Proponuje więc śledzić je na bieżąco.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 10:00
darecki napisał
A co jeśli ktoś chce prowadzić gospodarstwo rolne ale nigdy nie miał z tym dużej styczności? Jest szansa na dofinansowanie i założenie gospodarstwa? Z tego co wiem Unia naprawdę dużo dokłada do gospodarstw rolnych. Mój sąsiad np. niedawno kupił dwa nowe traktory. Sam przyznał że bez pomocy UE nie byłoby go na nie stać.
W ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich prowadzone są różnego rodzaju projekty. Proponuje więc śledzić je na bieżąco.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 14:24
Pani Ilona ma racje, teraz jak chciałabyś rozwinąć gospodarstwo rolne jest wiele dofinansowań. Musisz tylko przejść sie troche po urzędach i poczytać na stronach internetowcy. Bo w zależności od obszaru na jakich chciałabyś to gospodarstwo założyć są inne dofinansowywania.
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 14:38
No Unia wyjątkowo dużo pakuje w gospodarstwa raolne. Kiedyś tak tylko czytałam jakie dofinansowania mają rolnicy i powiem wam ze gdybym miała własną ziemie poważanie zastanowiłabym sie nad rozwinięciem takiego gospodarstwa. najgorsze chyba było by to chodzenie po urzędach i załatwianie wszystkich papierkowych spraw. Ale później nie dość że dofinansowanie to jeszcze zysk z wykonywanej pracy.
Cytuj
dzejkop

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 13:53
U mnie dziadek jest rolnikiem, takim z prawdziwego zdarzenia i jak ja czasem słucham jakie dofinansowania UNIA im oferuje to głowa mała. Zwracają im nawet za paliwo które musieli kupić by dojechać na pole lub coś na nim zrobić. Szkoda że nie chca dofinansować osób które muszą dojeżdżać po 40 km do pracy i im zwracać za paliwo.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 19:05
Fajnie, że unia daje tak wiele możliwości gospodarstwom. Na pewno przejdę się po urzędach i postaram się o założenie gospodarstwa rolnego:) Dzejkop w sumie masz rację. Ogromne sumy pakują w rolników a na innych ludzi nie patrzą. Ja kiedyś dojeżdżałem do pracy 50 km więc wiem jaki to ból. Zrezygnowałem z pracy po kilku latach i postanowiłem zająć się gospodarką. O wiele bardziej mi się to opłaca.
Cytuj
Marysia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 23:45
Właśnie dla rolników jest wiele dotacji a co mają powiedzieć zwykli ludzie pracujący na etacie .Dla nas to nic się nie należy .Paliwo sami tankujemy nikt nam nie zwraca ,a do pracy trzeba dojeżdżać ,a ciągle słychać że rolnicy tak narzekają .Prawdą jest to że produkują żywność ale my przecież też coś wykonujemy np. przerabiamy to co wyprodukują rolnicy i gdzie tu sprawiedliwość .
Cytuj
Odpowiedź