• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Reklama w telegazecie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:35
Co myślicie o reklamie w telegazecie? Czy jeszcze ktokolwiek ją czyta? Jest sens reklamowania się tam?
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 10:06
Teraz chyba nie opłaca się korzystać z tego kanału jeśli chodzi o reklamę, zainwestuj lepiej w reklamie w internecie. Tylko wybierz jakieś dobre strony, które będą trafiały w target.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:10
Radek napisał
Teraz chyba nie opłaca się korzystać z tego kanału jeśli chodzi o reklamę, zainwestuj lepiej w reklamie w internecie. Tylko wybierz jakieś dobre strony, które będą trafiały w target.


Tak też myślę ale jak się wejdzie w telegazetę jest sporo reklam zastanawiam się czy one mają w ogóle jakiś swoich odbiorców..
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 8:21
jak dla mnie strata kasy - ja nigdy tam nie zaglądałam no bo po co ;)
Cytuj
be free like a child
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 9:06
ja to nawet nie pamietam ze jest jeszcze coś takiego jak telegazeta hehe ;) lepiej sobie daruj bo to nie jest chyba dobry pomysł na reklame.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 13:11
Pytam z ciekawości bo moja znajoma właśnie tam chce wykupić reklamę. Też jej to odradzałam ale postanowiłam zapytać może znalazłby się jakiś fan telegazety. Swoją drogą tam się nadal oferują jakieś wróżki i inne tego typu osoby.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.9.2014 15:35
No serio, teraz reklama tylko w internecie, banery, mailing. Teraz ludzie powoli odchodzą od telewizji. Trzeba isc z duchem czasu.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 11:40
Nie polecałbym, te reklamy sa slabe graficznie i tak na prawde nikt sie tym nie interesuje. Cos fajnego i taniej mozna zamiescic w internecie tak jak wszyscy raza, dobra droga jest tez facebook.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:51
kazik napisał
Nie polecałbym, te reklamy sa slabe graficznie i tak na prawde nikt sie tym nie interesuje. Cos fajnego i taniej mozna zamiescic w internecie tak jak wszyscy raza, dobra droga jest tez facebook.


Też już myślałam o FB to jest naprawdę ogromne skupisko potencjalnych klientów i z pewnością właśnie tam ta reklama byłaby bardzo wartościowa.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 10:30
Pytanie też o grupę docelową. Oczywiście reklama w Internecie jest popularniejsza, ale telegazetę nadal zdarza się przeglądać starszym osobom. Jeśli chce się trafić właśnie do nich - może reklama w telegazecie będzie miała jakieś skutki.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź