• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dotacja na telewizję

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 14:28
Czy jest możliwość otrzymania dotacji z Unii Europejskiej na otwarcie własnej telewizji internetowej?
Jeżeli tak to gdzie powinnam szukać na ten temat informacji?
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 13:09
Jeżeli telewizja traktowana jest nadal jako działalność gospodarcza no to czemu nie, pewnie można dostać jakąś dotację. Ale zapewne jest to dosyć wyczerpująca procedura. Gdzie szukać informacji? Na stronach unijnych.
Cytuj
vooYo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 18:55
Otrzymanie dotacji na cokolwiek jest wyczerpuącą procedurą, ale warto się pomęczyć, może akurat się uda. Jeśli chodzi o to czy telewizja może być traktowana jako działalność gospodarcza... nie mam pojęcia, nigdy nie zagłębiałem się w temat i nie wiem w jaki sposób można by na takich działaniach zarobić,m chyba że filmiki na yt, to rozumiem.
Cytuj
Lose yourself in the music.
tysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 1:19
Też nie wiem jaki mialby być zysk z tej telewizji, byłaby ona płatna dla odbiorców czy jakieś reklamy płatne by były publikowane? zanim bym się tym zajęła chyba wolałabym rozkręcić podobną działalność właśnie poprzez yt lub coś takiego, bo w sumie nie wiadomo jak byłoby z oglądalnością chyba, że byłby to np dodatek do strony internetowe czy bloga.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:40
Pytałam z ciekawości bo koleżanka myśli właśnie o telewizji internetowej. Chciała utrzymywać się z reklam ale wiadomo, że z reklamodawcami różnie bywa stąd właśnie moje pytanie o dotację bo przydałby się taki zastrzyk gotówki na początek.
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 8:46
joasiamyk napisał
Pytałam z ciekawości bo koleżanka myśli właśnie o telewizji internetowej. Chciała utrzymywać się z reklam ale wiadomo, że z reklamodawcami różnie bywa stąd właśnie moje pytanie o dotację bo przydałby się taki zastrzyk gotówki na początek.
Wiele jest rodzajow funduszy unijnych, warto szukac, ale teraz z koncem roku to raczej nikle szanse, lepiej od stycznia posuzkiwac, bo beda nowe transze.
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 14:45
Nie wpadłabym na to , że na telewizje internetową można pozyskać jakieś środki ale moze to być bardzo fajny i dochodowy interes tym bardziej, ze wiele osób zastępuje teraz telewizor komputerem
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 14:59
No nie powiem pomysł masz bardzo fajny. Dotacje unijne można pozyskać na wiele ciekawych sposóbów. Warto rozejrzeć sie na stronach internetowych poświęconych właśnie takim dotacją
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 17:26
tak na szybko to myśle ze mozesz to zgłosic do pokl jako innowacjna gospodarka - taki program z numerkiem 6 bodajze. nie łatwo tam dostac kase ale za to jest jej mega dużo. kiedys udało mi sie pozyskac dla innej firmy około 700 tys. zł na platforme internetową.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 21:30
Zawisza napisał
tak na szybko to myśle ze mozesz to zgłosic do pokl jako innowacjna gospodarka - taki program z numerkiem 6 bodajze. nie łatwo tam dostac kase ale za to jest jej mega dużo. kiedys udało mi sie pozyskac dla innej firmy około 700 tys. zł na platforme internetową.
700 tysięcy?!
To mega fajna kwota. Z takimi pieniędzmi to można ruszać i coś fajnego osiągnąć bo tak ze swoimi to bym się bała że nie wyjdzie.
Cytuj
Odpowiedź