• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Program do księgowości

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 13:01
Czy ktoś z Was mógłby się wypowiedzieć na temat najlepszych programów do prowadzenia rachunkowości?
Zastanawiam się czy lepszy będzie Insert czy symfonia? A może coś jeszcze innego?

Zależy mi na tym aby prowadzić księgę przychodów i rozchodów
Cytuj
Mulan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 21:25
Slyszałam chyba tylko o Symfonii i programie ALA - Księgowość Uproszczona. Z tym że nie znam tych programów osobiście, a jedynie słyszałam dobre opinie na ich temat. Symfonia jest dość popularna, a Ala, to taki ogólnodostępny, mały programik bardzo prosty w obsłudze, dla niezbyt wymagających.
Cytuj
moncheri

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 1:03
Chyba czytałam tu gdzies podobny wątek i dużo ludzi polecało właśnie ten program Symfonia. Sama nie znam się na księgowosci, więc myslę, że te programy to ogromne ułatwienie, chociaż jakieś pojęcie pewnie też miec trzeba, ale wszystko jest do nauczenia.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 1:53
Według mnie Rachmistrz NEXO od Inserta jest prosty w obsłudze i bardzo dobry. Symfonia... słyszałem że nie za ciekawy ale to są informacje z drugiej ręki, więc nic pewnego. Poszukaj demówek, zobacz na czym lepiej Ci sie pracuje i zdecyduj na tej podstawie. Dla każdego co innego będzie dobre.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 10:48
AudiMachina napisał
Według mnie Rachmistrz NEXO od Inserta jest prosty w obsłudze i bardzo dobry. Symfonia... słyszałem że nie za ciekawy ale to są informacje z drugiej ręki, więc nic pewnego. Poszukaj demówek, zobacz na czym lepiej Ci sie pracuje i zdecyduj na tej podstawie. Dla każdego co innego będzie dobre.


O właśnie nie pomyślałam wcześniej żeby spróbować demo, zaraz poszukam. O tym programie, o którym piszesz jeszcze nie słyszałam ale zaraz poczytam i spróbuję może ten będzie lepszy. o Symfonii właśnie średnie opinie czytam więc nie wiem czy się zdecyduje.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.9.2014 14:56
Chyba ifirma i symfonia są dosyć popularne, przynajmniej sądząc po dyskusjach jakie o nich się toczą. Do wystawiania FV jest jeszcze afaktury.pl Te wszystkie programy chyba mają darmowy okres próbny to możesz je sobie posprawdzać.
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:19
gośc - symfonia jest ok ale nie dla małej firmy która zaczyna bo kosztu aktualizacji i instalacji są dość duże, wg mnie infakt jest w sam raz tym bardziej że mają wsparcie księgowych 24 godziny :)
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:46
insert z tego co wiem też do najtańszych nie nalezy? kiedyś pracowąłam na symfonii ale to był syf
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 14:43
SzymonR napisał
gośc - symfonia jest ok ale nie dla małej firmy która zaczyna bo kosztu aktualizacji i instalacji są dość duże, wg mnie infakt jest w sam raz tym bardziej że mają wsparcie księgowych 24 godziny :)


No też już mi ktoś polecał ten infakt. Chyba zerknę jak on wygląda. Wiesz może jaki jest koszt tego programu? To się jakoś na miesiąc wykupuje abonamentowo czy z góry się płaci?
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 7:18
szukam czegoś co ma obsługe biura rachunkowego i chociaz jeden magazyn z tego co widziałem infakt tego nie ma a ja prowadze sklep internetowy i potrzebuje magazynu - znacie jakis program ?
Cytuj
Odpowiedź