• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy zarabianie przez internet jest możliwe?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 13:32
Tak się zastanawiam bo coraz więcej się słyszy o tym jak ktoś dał się oszukać na pracę przez internet. Czy jest w ogóle możliwa praca przez internet ale uczciwa? Jak rozpoznać uczciwych pracodawców?
Cytuj
baterflaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 17:29
Ciężko jest od razu określić czy pracodawca jest uczciwy, no ale przecież umowę w takiej sytuacji, nawet przy pracy przez internet, się podpisuje, więc jest to jakieś zabezpieczenie. Sama jednak spotkałam się z pracodawcą, który obiecywał umowę, poprosił o adres do wysyłki, umowa miała przyjść za 10 dni kurierem a praca miała byc rozpoczęta wcześniej - później słuch zaginął. Inna sytuacja - zatrudnienie na początku miesiąca a rachunek i wypłata na koniec, a tu do końca miesiąca mail usunięty i znów kontaktu brak. Jak już na początku kontakt słabnie, albo oferta wydaje się zbyt dobra, warto potraktowac pracodawcę z przymrużeniem oka.
Cytuj
moncheri

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 0:56
Jest możliwe, ale ryzykowne. Najpewniejsze są osoby/firmy które można sprawdzić - mają wypisane dane osobowe, nazwę firmy, można znaleźć o nich info w sieci, a najmniej pewne są osoby, których maile odbiegają od świata biznesu np ''mysiapysia123'' a nazwisko jest najbardziej pospolite typu Nowak albo Kowalski. Chociaż też spotkałam się z bardzo profesjonalnie wyglądającym ''pracodawcą'', który okazał się wyzyskiwaczem.
Wypowiedź została zmieniona przez: moncheri 1.9.2014 0:57
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 1:34
Możliwe ale ryzykowne, trzeba miec duże szczęście żeby trafic na prawdziwego pracodawcę albo faktycznie czekać na umowę i dopiero wtedy działać, albo szukać ofert w okolicznych firmach dających możliwość zdalnego zatrudnienia, bo takie też są.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 11:41
AudiMachina napisał
Możliwe ale ryzykowne, trzeba miec duże szczęście żeby trafic na prawdziwego pracodawcę albo faktycznie czekać na umowę i dopiero wtedy działać, albo szukać ofert w okolicznych firmach dających możliwość zdalnego zatrudnienia, bo takie też są.


No dokładnie. Sporo firm nawet woli zatrudnić kogoś na odległość niż dawać mu firmowy komputer, płacić za prąd i wszystko co zużyje skoro może to samo robić w domu i nawet efektywniej. Ja się dziwie, że ludzie nadal dają się oszukać i wpłacają jakieś 50zł wpisowego albo coś w tym stylu..
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 13:54
Ja nie wiem czy zarabianie przez internet było kiedykolwiek możliwe. W sensie, że nikt nas nie oszuka. Ja zawsze z przymrużeniem oka na to patrzę ale jak już widzę ogłoszenie typu "zarobisz 2 tysiące w tydzień" no to wybaczcie. Tylko bezmózgi człowiek by w to uwierzył
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:43
Zarabianie przez internet i mam tu na myśli chałupnictwo jest mało prawdopodobne. W sensie, że ktoś nam zapłaci za to co zrobiliśmy. No nie oszukujmy się, że w dobie internetu jest milion raz więcej oszustów niż kiedyś.
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 8:45
Jeżeli jest to sprzedaż rzez internet można zarobić, mysle ze dzieki internetowi handel ogolnie stal sie łatwiejszy. Ważne żeby miec jakaś dobra usluge, która można zaproponować. Wówczas klienci sie znajda, jeśli nie mamy nic dobrego do zaoferowania to zarobków nie będzie.
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 14:59
Ja widziałam wiele ogłoszeń zarabiania przez internet. Niestety jest w tym sporo oszustów, którzy żerują na ludzkiej naiwnosci. Chyba ciezko jest trafić na kogoś uczciwego.
Cytuj
Stepien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:46
NO widziałem już kilka tych propozycji gdzie mozna było zarobić przez internet. W tym jest tylu oszustów i naciągaczy ze ja chyba nie zdecydował bym sie nigdy na zarabianie przez internet
Cytuj
Odpowiedź