• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najskuteczniejsza reklama

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 12:02
Jaka jest Waszym zdaniem najbardziej skuteczna forma reklamy sklepu internetowe z prezentami? Mailing, ulotki, internet( jeżeli tak to gdzie umieszczać?)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.8.2014 14:27
Jasne, ze internet, portale społecznościowe. Zamieścisz odnośniki i ludzie za jednym kliknięciem zapoznają sie z Twoja oferta. Warto tez pare rzeczy wrzucić na allegro i stamtąd klienci dowiedzą sie o Tobie.
Cytuj
baterflaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 17:21
Wystawiaj też ogłoszenia na portalach, może na allegro z odnośnikiem do sklepu. Fejs i ogłoszenia w grupach typu shopping i tematycznych tez mogą okazać się dobrą reklamą. Na zdjęciach produktów oczywiscie znak wodny. Ostatnio dobrą reklamą jest Groupon ale nie wiem jak wygląda dawanie oferty na ich stronę.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 13:51
baterflaj napisał
Wystawiaj też ogłoszenia na portalach, może na allegro z odnośnikiem do sklepu. Fejs i ogłoszenia w grupach typu shopping i tematycznych tez mogą okazać się dobrą reklamą. Na zdjęciach produktów oczywiscie znak wodny. Ostatnio dobrą reklamą jest Groupon ale nie wiem jak wygląda dawanie oferty na ich stronę.


O rzeczywiście nie pomyślałam o Grouponie, ktoś wystawiał już u nich jakąś ofertę? Jestem ciekawa jakie są warunki, bo to jest naprawdę dobry pomysł na reklamę.
Cytuj
Redzajna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 22:05
Na stronie Grouponu jest formularz do wypelnienia http://works.groupon.pl/rozpocznij-teraz/?utm_source=groupon.pl_footer_links&utm_medium=referral&utm_campaign=ft_links najprawdopodobniej bo wypełnieniu sami się zgloszą do Ciebie co dalej
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 15:03
Groupon to dobre rozwiązanie dla większych firm niekoniecznie dla tych z prezentami. Tam oferują konkretne rzeczy a prezentów przecież jest dużo. Ja myślę, że warto na stronach internetowych się reklamować.
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:18
grupon sie nie opłaca kiedys sobie liczylam ile bym na tym zarobiła i to były grosze, tacy klienci tez w 80% nie wracają do ciebie tylko szukają kolejnych gruponów na usługi bo ich nie stać na pełnowymiarowe działania, wiec kicha
Cytuj
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 17:33
najlepszą reklamą są opinie klientów, którzy byli zadowoleni z usługi i puszczają taką informację dalej, dlatego też warto zadbać o standard obsługi :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.10.2014 15:09
ale zeby mieli te opinie to muszą wiedzieć, ze firma istnieje.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 13:59
Gość napisał
ale zeby mieli te opinie to muszą wiedzieć, ze firma istnieje.


Dokładnie a w internecie ciężko jest zaistnieć jeżeli są miliony innych sklepów i nie wiadomo co zrobić żeby się wybić. W internecie jest o tyle łatwo że wszyscy mają do Ciebie dostęp ale najpierw trzeba się pokazać.
Cytuj
Odpowiedź