• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie oprogramowanie do sklepu?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 12:44
Mój kuzyn jest mechanikiem i właśnie otwiera sklep stacjonarny z częściami oraz internetowy. Ma problem z wyborem sklepu internetowego w sensie oprogramowania, a ja też nie wiem co mu doradzić. Oprogramowanie musi być proste i w miarę intuicyjne. Co polecacie?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.8.2014 14:31
Otwierając sklep internetowy mógłby także sprzedawać na Allegro. W takim przypadku ważna będzie dwukierunkowa integracja z tym serwisem aukcyjnym. W Panelu Administracyjnym zarządzasz jednocześnie zamówieniami ze sklepu i z aukcji.

Intuicyjny panel pozwoli efektywnie zarządzać wszystkimi narzędziami w zakresie zamówień, sprzedaży, marketingu, SEO i raportów.

Warto wypróbować sklep testowy na okres 14 dni bez żadnych zobowiązań na platformie RedCart.pl
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 14:53
O a jaki jest miesięczny koszt utrzymania takiego sklepu? No i czy integracja z allegro jest dwustronna czy tylko jednostronna? Wiem, że to dla niektórych wydaje się mało ważne, ale zabiera to pewnie sporo czasu żeby to ogarnąć.
Cytuj
trzykotka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 16:38
Nie znam się na tym kompletnie, ale mój kolega korzystał przy budowie swojego sklepu internetowego z usług firmy Mobime Studio http://www.mobime.pl/. Niestety nie jestem w stanie określić ile go to kosztowało ale sam sklep jest prosty w obsłudze, niestety jak już pisałam nie znam się na tym kompletnie.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 11:42
trzykotka napisał
Nie znam się na tym kompletnie, ale mój kolega korzystał przy budowie swojego sklepu internetowego z usług firmy Mobime Studio http://www.mobime.pl/. Niestety nie jestem w stanie określić ile go to kosztowało ale sam sklep jest prosty w obsłudze, niestety jak już pisałam nie znam się na tym kompletnie.


Wielkie dzięki za polecenie zobaczę co oferują. Jakby ktoś jeszcze mógł coś polecić to chętnie przeczytam, im więcej tym lepiej, będzie w czy wybierać.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.9.2014 9:46
koralowamaja napisał
O a jaki jest miesięczny koszt utrzymania takiego sklepu? No i czy integracja z allegro jest dwustronna czy tylko jednostronna? Wiem, że to dla niektórych wydaje się mało ważne, ale zabiera to pewnie sporo czasu żeby to ogarnąć.


Nie ma opłat miesięcznych - jest jedna opłata roczna - dzięki temu zapłacisz raz i nie musisz przejmować się comiesięcznymi wydatkami w przypadku wciąż rozwijającego się sklepu.

Na platformie RedCart integracja z Allegro jest dwustronna. Lecz do wyboru będziesz mieć również integrację jednostronną. Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz :)
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 10:27
Gość napisał
koralowamaja napisał
O a jaki jest miesięczny koszt utrzymania takiego sklepu? No i czy integracja z allegro jest dwustronna czy tylko jednostronna? Wiem, że to dla niektórych wydaje się mało ważne, ale zabiera to pewnie sporo czasu żeby to ogarnąć.


Nie ma opłat miesięcznych - jest jedna opłata roczna - dzięki temu zapłacisz raz i nie musisz przejmować się comiesięcznymi wydatkami w przypadku wciąż rozwijającego się sklepu.

Na platformie RedCart integracja z Allegro jest dwustronna. Lecz do wyboru będziesz mieć również integrację jednostronną. Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz :)


Dzięki na pewno podsunę mu tą platformę. Wiem, że on zastanawiał się na sklepem z shopera ale tam mu nie pasowała właśnie jednostronna integracja z allegro. Otwiera już za miesiąc więc musi się zdecydować na tyle szybko żeby ze wszystkim zdążyć.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.9.2014 11:43
koralowamaja napisał
Gość napisał
koralowamaja napisał
O a jaki jest miesięczny koszt utrzymania takiego sklepu? No i czy integracja z allegro jest dwustronna czy tylko jednostronna? Wiem, że to dla niektórych wydaje się mało ważne, ale zabiera to pewnie sporo czasu żeby to ogarnąć.


Nie ma opłat miesięcznych - jest jedna opłata roczna - dzięki temu zapłacisz raz i nie musisz przejmować się comiesięcznymi wydatkami w przypadku wciąż rozwijającego się sklepu.

Na platformie RedCart integracja z Allegro jest dwustronna. Lecz do wyboru będziesz mieć również integrację jednostronną. Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz :)


Dzięki na pewno podsunę mu tą platformę. Wiem, że on zastanawiał się na sklepem z shopera ale tam mu nie pasowała właśnie jednostronna integracja z allegro. Otwiera już za miesiąc więc musi się zdecydować na tyle szybko żeby ze wszystkim zdążyć.


Jeśli ma jakieś pytania dodatkowe lub wątpliwości może porozmawiać z konsultantem na Czacie dostępnym na stronie głównej RedCart.pl i szybko uzyska odpowiedź.

Powodzenia!
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 17:50
Gość napisał
koralowamaja napisał
Gość napisał


Nie ma opłat miesięcznych - jest jedna opłata roczna - dzięki temu zapłacisz raz i nie musisz przejmować się comiesięcznymi wydatkami w przypadku wciąż rozwijającego się sklepu.

Na platformie RedCart integracja z Allegro jest dwustronna. Lecz do wyboru będziesz mieć również integrację jednostronną. Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz :)


Dzięki na pewno podsunę mu tą platformę. Wiem, że on zastanawiał się na sklepem z shopera ale tam mu nie pasowała właśnie jednostronna integracja z allegro. Otwiera już za miesiąc więc musi się zdecydować na tyle szybko żeby ze wszystkim zdążyć.


Jeśli ma jakieś pytania dodatkowe lub wątpliwości może porozmawiać z konsultantem na Czacie dostępnym na stronie głównej RedCart.pl i szybko uzyska odpowiedź.

Powodzenia!


O takie czaty są naprawdę przydatne, można o wszystko zapytać i przynajmniej czerpie się wiedzę ze źródła. Dzięki. Na pewno prześlę mu link.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:49
polecam shopera bo jest łatwy w obsłudze i mają dobre wsparcie techniczne, wiele razy korzystałam z ich usług :)
Cytuj
Odpowiedź