• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Niemiecki bank - DZ Bank - opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kokardova

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 13:21
Ostatnio spotkałam się z DZ Bankiem - znalazłam informację, że jest to bank oferujący produkty dla firm i że jest on niemiecki. Osobiście nie jestem przekonana do niemieckich banków, ale bardzo chętnie poznałabym opinie na temat tego konkretnego banku, ponieważ moja koleżanka zaczęła z nimi współpracę, a nigdy wcześniej o nich nie słyszałam. Koleżanka chwali usługi gwarantowania transakcji handlowych.
Cytuj
kulka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 15:00
Nie mają oferty na stronie więc nie mam się do czego odnieść, ale jeśli szukasz takich usług dla siebie, może poczekaj jakiś czas aż koleżanka będzie miała większe doświadczenia z tym bankiem? Ja wolałabym skorzystać z tych popularniejszych w Polsce banków, o tym wspomnianym przez Ciebie nic nigdy nie słyszałam
Cytuj
trzykotka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 16:49
Wchodząc na ich stronę kojarzy mi się on z Biz Bankiem. W sumie lubię banki, które nakierowują swoją działalność np. tylko dla przedsiębiorców. Wydaje mi się, że w ten sposób nastawiają się bardziej na konkretnego klienta i w taki sposób ich oferta może być korzystniejsza.
Cytuj
księżna kasja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 19:26
Te usługi gwarantowania transakcji są w wielu bankach w ofercie dla firm. Jesli szukasz dla siebie banku a nie chcesz iść w nieznane poszukaj w znanych Tobie bankach w końcu najważniejsza jest spokojna głowa i pewność że wszystko będzie z funduszami tak jak trzeba.
Cytuj
Kornelia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 16:38
widziałam chyba na mieście gdzieś ich szyld, ale teraz jest tyle tych banków że nie zdziwiło mnie że go nie kojarzę. większość banków kojarzę własnie na zasadzie nazwy gdzieś na mieście, nie znam oferty ani pochodzenia. jednak wydaje mi się, że niemieckie banki nie są wcale złe, wręcz wydają mi się bardzo dobre w końcu Niemcy to chcąc nie chcąc jeden z bogatszych krajów.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:49
nie widziałam w necie zadnych opinii o tym banku gdzie on w ogóle ma placówki ? to jakis mały lokalny punkt w Polsce?
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 7:23
opinii o samym banku jest niewiele, ale widziałam opinie pracowników, ze mało płacą, strasznie dużo rotacja i w ogóle kiszka ;(
Cytuj
be free like a child
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 14:37
Pierwszy raz słyszę o tym banku. Mają oni jakiś odział w Polsce? W Poznaniu nigdzie takiego banku nie widziałam, chyba że jest ukryty w jakiejś ciemnej uliczce...
Cytuj
Odpowiedź