• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co sądzicie od e-debet?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
sunshine

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 22:27
Witam,
mam problem z pewnym klientem. Mimo wielu próśb i pism jakie do niego wysłałam nie mogę odzyskać należących do mnie pieniędzy. Chce skorzystać z windykacji słyszałam że firma e-debet jest skuteczna ale nie korzystałam nigdy z takich usług. Co o nich sądzicie?
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:12
jak zobaczyłam temat, myślałam, że jest jakaś nowa usługa przez internet, a tu firma windykacyjna.. Wpisz kontrahenta do rejestru dłużników. Wyślij wezwanie do zapłaty, może byc nawet od adwokata a jak chodzi o windykację to najlepiej z Twojej okolicy kogoś znaleźć.
Cytuj
Daro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:19
Nie miałem styczności jeszcze z firma windykacyjną ale z tego co widac u nch na stronie to zapowiadają sie całkiem nieźle.Czasami warto poszukać na necie bo Ci "miejscowi" nie są skuteczni.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 15:19
Może skorzystaj z intrium? Gwarantuję ci, że tak wymęczą psychicznie Twojego klienta, że od razu odda pieniądze. Miałam z nimi "przyjemność" i wiem jakie metody mają na odzyskanie kasy. O e-debet nigdy nie słyszałam, niestety. Mozesz tez na początku zgłosić się do jakiejś firmy faktoringowej.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 15:52
zuza szkoda ze nie wiedzialam o nich bo ja mialam firme z krakowa i byli beznadziejni egzekucja24.pl - liczyli tylko na załozenie sprawy i zgarniecie kasy za nic nie robienie.. porazka .. wymowilam im umowe po 2 miesiacach nic nie robienia i zero efektow
Cytuj
be free like a child
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 9:37
no oferte mają ciekawą o ile tylko nie dąża do spraw sądowych jak ta egzekucja o ktorej pisała animka bo dla mnie to jakas paranoja - jakbym chciała isc do sądu to sama bym zapłaciła 30 zł a nie przez kogoś.. porazka..
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Lozo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 23:02
nie przekonują mnie jakos oferty tych firm. Wolałbym chyba samemu zacząć działaś niż płacić komuś za cos co moge zrobić sam
Cytuj
Domi Kiwińska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 8:44
animka napisał
zuza szkoda ze nie wiedzialam o nich bo ja mialam firme z krakowa i byli beznadziejni egzekucja24.pl - liczyli tylko na załozenie sprawy i zgarniecie kasy za nic nie robienie.. porazka .. wymowilam im umowe po 2 miesiacach nic nie robienia i zero efektow
ja mam podobny problem z adwokatem, więc nie jestem za tą drogą po postatnich przejściach. w maju wytoczył pismo, i niby w czerwcu już miało być po sprawie, a tu sierpień i nic. rozumiem, że sprawa sądowa musi trwać, ale odnoszę wrażenie, że on nic nie zrobił w tym kierunku tylko tak powiedział i kompletnie nie wiem jak sprawdzić czy mnie nie oszukuje.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 11:19
Ja nie korzystałam z ich usług ale zanim ją wynajmiesz spróbuj się z człowiekiem dogadać, może obejdzie się bez takich drastycznych rozwiązań? Być może ma problemy osobiste, albo coś się w życiu wydarzyło co uniemożliwia mu spłatę długu?
Cytuj
tysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 12:39
warto porozmawiać ale jeśli to trwa dłużej to wydaje mi się że nie ma sensu, z resztą trudna sytuacja to nie powód darowania długu, ewentualnie może podziału na raty, bo przecież firma musi się utrzymać a nie działać charytatywnie
Cytuj
Odpowiedź