• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Rachunek firmowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:21
ja mma w ing banku śląskim i jest ok :) kiedys miałam w pekao ale sie popsuło tam, 25 zł miesiecznie płaciłam a tu znacznie taniej mam i lepsze udogodnienia :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.10.2014 15:17
Ostoja napisał
ja mma w ing banku śląskim i jest ok :) kiedys miałam w pekao ale sie popsuło tam, 25 zł miesiecznie płaciłam a tu znacznie taniej mam i lepsze udogodnienia :)
taniej to ile? Moim zdaniem nawet 5 zł miesiecznie za rachunek to zdzierstwo/
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.10.2014 12:46
no co ty dlaczego 5 zł to zdzierstwo? przeciez banki też musza na czymś chyba zarabiać ? nie sądzisz?
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.10.2014 14:32
ja też miałem w pekao ale to normalne że przy dużych obrotach oni też musza na czymś zarabiać, nie wierze ze jesli masz obrot na koncie około 50 tys zł miesiecznie to masz darmowe konto.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 11:16
nie no pewnie ze nie bedą za free robić, ale 25 zł to też dość dużo chyba nie ? natomiast ja do pekao tez się przekonałam bo jednak mbank nie ma tych standardów.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 9:27
Otwórz rachunek firmowy. Co ci szkodzi? Teraz większość banków ma darmowe konta, wystarczy przejrzeć kilka ofert i je ze sobą porównać Z tego co wiem tutaj tanie-konto.pl są aktualne oferty banków.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 9:34
Tutaj na comperii tez sa oferty. Mozna porównać. pytanie jest czy komuś po prostu takie konto jest potrzebne, prawda jest taka, ze rachunek firmowy zawsze będzie droższy. te oferty sa inaczej konstruowane.
Cytuj
Odpowiedź