• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt dla profesjonalistów

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 15:59
Witam, zastanawiam się czy faktycznie kredyty tzw. dla profesjonalistów są tak dobrą i nisko oprocentowaną opcją. Poza tym ma obejsc się bez zbednych formalności. Wykonuje jeden z takich zawodów i zastanawiam się czy faktycznie wziąć taki specjalny kredyt czy zwykły gotówkowy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.8.2014 16:23
Te oferty faktycznie wyglądają imponująco, ale cos mi sie wydaje ze nie jest tak różowo, najpierw dokładnie przeczytaj ofertę 5 razy zanim podejmiesz decyzje.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:12
A to ja nie słyszałem o takim kredycie. gdzie moge sprawdzić kto o taki kredyt może sie starać? Jest gdzieś jakas lista?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.8.2014 15:05
Jakas nowa oferte ma chyba ING, ale jest jeszcze ten BIZ Bank, ktory generalnie zajmuje się takimi kredytami. Kiedy to był Fm bank, a i jeszcze Idea Bank.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 15:56
Nie słyszałam nigdy o takim kredycie więc za bardzo Ci nie pomogę ale skoro jest z niską stopą to z pewnością warto się nad nim zastanowić porządnie. No i sam fakt, że masz taką możliwość jest atrakcyjny.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.8.2014 11:57
Na pewno skorzystają profesjonaliści, którzy i tak maja niezłą sytuacje. Lekarze, architekci... Ale kto bogatemu zabroni.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 14:42
Kredyt dla profesjonalistów ma w swojej ofercie między innymi Deutsche Bank. Jest to rozwiązanie dla klientów, którzy chcą rozwijać swoja działalność i właśnie na ten cel potrzebują środków. Zwykle kredyty takie udzielane są osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, czasem także prowadzącym mikroprzedsiębiorstwa.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Eva

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 17:31
nawet nie wiedziałam, ze jest coś takiego, ale z ciekawości poczytałam i myślę, że jest to dobra rzecz, znalazłam w pewnej ofercie, że taki kredyt jest bez prowizji i w ogóle daje wiele udogodnień wnioskującym o niego.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 10:43
Eva napisał
nawet nie wiedziałam, ze jest coś takiego, ale z ciekawości poczytałam i myślę, że jest to dobra rzecz, znalazłam w pewnej ofercie, że taki kredyt jest bez prowizji i w ogóle daje wiele udogodnień wnioskującym o niego.
Proszę się zapoznac np. z nowa ofertą Banku ING, informacje tutaj.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
mania2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 10:16
wyglada to dość ciekawie no i stopa oprocentowanai zdecydowanie zachęca - natomiast jesli mialabym wybierac bank to zdecydowanie nie idea bank bo to skupisko call center ktorzy nie wiedza co to ochrona danych osobowych.
Cytuj
Odpowiedź