• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto firmowo-osobiste

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Pony

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:27
Witam,
zastanawiam sie nad otworzeniem konta firmowego. Z tego co widziałam opłaty za nie są wyższe niż za normalne konto osobiste. Można zrobić tak ze wezmę konto osobiste a bede traktować je jak firmowe?
Cytuj
Honoratka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:49
Nigdy sie nad tym nie zastanawiałam ale to moze byc jakieś rozwiązanie w sumie chyba nie ma dużej różnicy miedzy kontem firmowym a osobistym.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 0:45
Czytałem o tych kontach firmowych. I wiele osób sobie zachwala. Podobno nie opłaca się tego brać w przypadku jednoosobowej firmy. No i w sumie to ma sens bo po co Ci konto firmowe jesli sama prowadzisz firmę.
Cytuj
rejent

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 15:10
nie no opłaty za konto firmowe nie są wyższe tylko chyba mają jakoś niższe oprocentowanie czy coś. tu na comperii czytałem o koncie firmowym praktycznie za darmo, je sli chodzi o oferty jako takie to są one podobne do zwyczajnych kont osobistych, wystarczy poszukać.
Cytuj
ceNtek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 22:17
jak dobrze poszukasz oferty to pewnie znajdzie się darmowe konto firmowe. Widziałem nawet taką ofertę w Meritum Banku. Wystarczy poszukac i pogrzebać sobie w różnych ofertach banków.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 13:25
Ciekawą ofertę ma obecnie ING Bank Śląski. Osoby prowadzące działalność gospodarczą i korzystające z uproszczonych form księgowości mogą teraz skorzystać z nowej oferty linii kredytowej ING Banku Śląskiego. Więcej informacji tutaj.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 19:53
teraz to wiele banków wychodzi z propozycjami darmowych kont firmowych bo jak cos takiego pojawi sie w jednym banku to wiadomo ze większość przedsiębiorców z tego skorzysta a tym samym inne banki tracą klientów.
Cytuj
kitiKejt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 17:36
w prypadku jednoosobowej firmy nie widze przeciwwskazań, jednak w przypadku gdy zatrudniasz ludzi raczej założyłabym firmowe konto, lepiej to wygląda niż zgarnięcie całej sumy na konto prywatne.
Cytuj
FRUGOholiczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 11:35
no chyba lepiej jednak wziąć konto typowo firmowe, żeby nie mieszać własnych pieniędzy z funduszami firmowymi. chyba, że chodzi Ci o osobne otwarcie konta, ale bez przeznaczenia ,że dla firmy, być może taka możliwość istnieje, nie wiem, ale pewnie bank będzie namawiał do wzięcia firmowego.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2014 12:54
jesli chcesz całkiem darmowe konto to idź do mbanku tam mają konto 0% oprocentowania i 0 zł za obsługe, płacisz tylko jak chcesz dwie karty do jednego konta, jesli nie to nic nie płacisz :)
Cytuj
Odpowiedź