• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pieniądze na działalność gospodarcza.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
malikowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 19:22
Od dłuższego czasu marzy mi sie otworzenie własnej działalności gospodarczej a mianowicie jest to tak zwany dom seniora. Teraz zastanawiam sie jak pozyskać środki na remont budynku,zakup sprzętu i mebli. Myślicie że powinnam bawić sie w jakiś kredyt czy lepiej szukać możliwości dofinansowania. A no i najważniejsze gdzie szukać pomocy i jakie formalności powinnam wykonać?
Cytuj
Konstanty3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 14:52
Może warto pomyśleć o jakiś unijnych dofinansowaniach. Sądzę że na tego typu działalność bez problemu powinnaś coś dostać. Bo wiem ze są też dofinansowania w Urzędzie pracy ale tam chyba jest dużo więcej papierkowej roboty i starania sie o te dofinansowanie. Musiałabyś się iść i popytać.
Cytuj
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 17:12
Na pewno na taką działalność dostaniesz dofinansowanie ale lepiej zapoznaj się z warunkami jakie musisz spełniać .Przecież musisz zatrudnić wiele osób które muszą mieć kompetencje , nie tylko remont oraz wyposażenie jest potrzebne aby otworzyć dom seniora.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 18:42
Wiesz, jak przedstawisz u Urzędzie Pracy biznes plan to raczej powiedzą Ci na co będziesz mogła wykorzystać takie dofinansowanie. Ale sadze ze jak wpadłaś na taki pomysł to raczej poprą twoja wizje tylko dobrze poczytaj wymogi jakie musi spełnić taki dom seniora.
Cytuj
Orzeszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 15:37
Dom seniora to jest bardzo dobry pomysł, a jeśli w Twojej okolic nie ma takiego miejsca to już w ogóle super. Musisz tylko dobrze przedstawić biznes plan i posprawdzaj aktualne wymogi co ostatnio słyszałem ze coś sie tam u nich pozmieniało.
Cytuj
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 17:23
Pomysł masz fajny. Może stwórz sobie jakiś konkretny biznes plan i idz z tym do Powiatowego Urzędu Pracy albo do jakiś większych firm w Twojej okolicy.Może chcieli by zainwestować w taki biznes. Wydaje mi sie ze sporo osób powinno sie na to skusic. O ile nie ma czegoś takiego już w waszej okolicy i masz pewność że na tym zarobisz.
Cytuj
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 18:59
Myślę że na taki ośrodek dla osób starszych uzyskasz pieniądze z unijnych dotacji .Tylko rozejrzyj się dokładnie , popytaj gdzie się udać aby złożyć stosowne wnioski .Myślę że na takią działalności państwo jest w stanie dać dużą pomoc .
Cytuj
Kaziorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 19:38
Dowiedz się gdzie takie pieniądze są udzielane ,jak przedstawisz dokładny biznes plan ,podeprzesz się dobrymi argumentami to na pewno coś dostaniesz .Myślę że w Polsce takie ośrodki bardzo się przydają .Teraz kiedy każdy pilnuje swojej pracy często jest gotowy oddać osobę starszą w dobre ręce pod opiekę .Wiec dopytuj się ,być może jest ktoś kto da ci odpowie gdzie masz się udać .
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 8:32
Myślę, że masz szansę na dofinansowanie z Unii lub Urzędu Pracy. Musisz tylko napisać dobry biznes plan a to nie jest łatwe. Jeśli masz jakiś wkład własny i czysty BIK może uda ci się wziąć kredyt na ten cel. Myślałaś o tym? Twój pomysł na biznes wydaje mi się fajny i prawdopodobnie ma szansę powodzenia. Musisz tylko o niego zawalczyć:)
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 10:08
a nie lepiej zamiast pchać sie w kredyty i takie rzeczy, pokombinowac z dofinansowaniem unijnym - wymyślcie coś innowacyjnego i dostaniecie kase na komputery urzedzenie biura w sprzet, oplacicie z tego sobie etaty :) tak wydaje mi sie znacznie łatwiej :)
Cytuj
be free like a child
Odpowiedź