• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dofinansowanie dla "starszej firmy"

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 19:09
Mam nieprzerwanie jednoosobową działalność gospodarczą od niemal 14 lat
Kokosów z tego nie mam, kilku klientów mam - i zastanawiam się, czy nie mogę wnioskować o jakieś dofinansowanie? Nigdy sie tym nie interesowałam ale teraz zaczynam się rozglądać. W końcu 14 lat, zero zaległości w ZUS czy US - to - abstrahując od niewysokich obrotów - stabilna firma w końcu. Czy możecie Państwo coś poradzić? Mogła bym dzięki temu rozwinąć trochę swoją działalność.
Cytuj
Elka729

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 9:46
Z tego co się orjetuję możesz dostać dofinansowanie z UP na uposażenie miejsca dla pracownika .Również u nich możesz wnioskować o przydział osoby na staż ,wtedy otrzymasz pracownika na 6 miesięcy i wszelkie koszty ubezpieczenia oraz wypłaty pokrywa urząd pracy .Myślę ze to dobre rozwiązanie , a dodatkowy pracownik zawsze się przyda.
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 15:04
Koleżanka wyżej ma racje, jesli prowadzisz już jakiś czas firmę to takie dofinansowanie na nowego pracownika to bardzo dobry pomysł, mogłabyś rozszerzyć swoja działalność o kolejny punk ewentualnie mogłabyś w ten sposób pozyskać nowych klientów. Wiadomo nowa krew to i nowe pomysły.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 17:44
Z tego wiem to ciężko jest dostać jakieś dofinansowanie dla osób , które mają firmę od dłuższego czasu. Może jest coś takiego jak dodatkowe pieniądze na rozwój? Proponuje żebyś poszła do jakiegoś urzędu, może gminy albo do UP i tam zapytała czy jest możliwość jakiegoś dofinansowania dla Ciebie.
Cytuj
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 17:10
Ale żeby skorzystać z takiego dofinansowania musisz spełniać również warunki .Przede wszystkim nie mieć zaległości w płaceni ZUZ ,oraz podatków itp. Musisz złożyć stosowny wniosek wraz z załącznikami oraz plan na jakim stanowisku i na co będą potrzebne Ci te pieniądze ,oraz określić na jaki okres jesteś w stanie tego pracownika zatrudnić .
Cytuj
Landolina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:30
Zazwyczaj dofinansowanie oferowane jest firmom, które dopiero co startują. Jak się dobrze orientuje to takie dofinansowania sa w Urzędzie pracy,a jak chcesz coś dla starszej firmy to musisz chyba rozejrzeć się za tymi unijnymi dofinansowaniami. tam może coś byś dostała.
Cytuj
Stiven4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 15:17
No chyba pozostało Ci tylko staranie się unijne dofinansowania. Na internecie jest pełno o tym informacji. Musiałabyś tylko dopasować coś pod działalność którą prowadzisz. Ja wiem ze to pochłonie troche Twojego czasu ale chyba warto.
Cytuj
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 17:21
NO unijne dofinansowania albo przejdź się do Powiatowego Urzędu pracy i poproś np o dofinansowanie na zatrudnienie pracownika. Mogłabyś w ten sposób pozyskać kogoś do pracy. Oni Ci opłacają taką osobę chyba przez pół roku a Ty później musisz zatrudnić ją minimum na 3 miesiace.
Cytuj
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 18:56
Tak Urzędy Pracy często dają na staż pracownika za którego kryją wszelkie koszta ubezpieczenia oraz pensji .Ale osobę do pracy przydzielają sami z ewidencji bezrobotnych .Musisz dobrze wypełnić wniosek określić kryteria na jakim stanowisku będzie ta osoba pracowała i czekać na odpowiedz .
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 8:35
Dofinansowanie z Unii i Urzędu pracy jest przeważnie dla osób chcących dopiero otworzyć działalność. Wątpię, że coś byś dostała. Możesz jedynie zrobić tak jak piszą wyżej i postarać się o pracownika z Urzędu. Moim zdaniem to fajny pomysł o ile potrzebujesz dodatkowego pracownika. Pieniędzy raczej nie zdobędziesz z dotacji. Jak już to możesz starać się o kredyt w banku.
Cytuj
Odpowiedź