• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Kredyt na start.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

28.4.2014 15:00
W Polsce powstaje coraz więcej nowych firm. Wiele proponuje się kredytów na rozpoczęcie działalności. Co sądzą państwo o takich kredytach? Często polecana jest oferta Idea Banku KREDYT NA START. Mają państwo jakieś doświadczenia z takimi produktami?
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

29.4.2014 8:47
Właśnie też się zastanawiam nad tym kredytem w Idea Banku. Co prawda biorąc Kredyt na Start trzeba mieć zabezpieczenie na nieruchomości, ale myślę że to będzie raczej wymagane przez większość banków.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.4.2014 8:54
Niby na ich stronie jest napisane, że można otrzymać nawet 350 tys. zł, na 10 lat dla zupełnie nowych firm. Zabezpiecznie na pewno trzeba mieć. Ciekawe jak to wszytsko wygląda w praktyce...
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.4.2014 8:58
Jest propozycja w Idea Banku kredytu ze wsparciem unijnym z tego co wiem.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

29.4.2014 9:08
Owszem jest taka propozycja. Idea Bank jest jedną z instytucji, która udziela kredytów dla przedsiębiorstw ze wsparciem finansowym w ramach Inicjatywy JEREMIE. O takie dofinansowanie można się starać w kilku województwach w Polsce. Warto odwiedzić oddział Idea Banku i dowiedzieć się co bank może nam zaproponować. Np. obecnie w województwie Dolnośląskim Idea Bank oferuje kilka opcji w ramach programu: Kredyt NA START ZE WSPARCIEM UNIJNYM, Kredyt OBROTOWY i INWESTYCYJNY.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

9.5.2014 9:47
Dobra ofertę dla firm ma FM Bank. Oni sie specjalizuja w produktach dla firm. Mozna negocjowac. I ten program Jeremie tez wdrożyli. Takze polecam sprawdzic.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.5.2014 15:24
W FM Banku z poręczenia mozna skorzystać, az do 80% kapitału, a na dodatek nie trzeba mieć zabezpieczenia na własnym majątku trwałym. Poręczenie dostana głównie Ci którzy rozpoczynają działalność lub prowadzących ją od niedawna w wojewodztwach: dolnośląskim, zachodniopomorskim, łódzkim, pomorskim, wielkopolskim. Ja bede sie staral tutaj, bo podobno dosc latwo otrzymac.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2014 15:30
Poczytałem trochę w internecie i na FM Bank sie raczej nie zdecyduje, podobno właśnie duzo odmów jest i czeka sie długo na decyzje. Nie maja tez zbyt wiele ofert.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 10:34
ja osobiście nie ufam takim bankon ktore raz się pojawiają potem znikają i są jakieś takie hmm... bez histori :) wolę tradycyjnie więcej troche zapłacić i mieć pewność że bank sie nie zwinie albo że to porządny bank z tradycją i z masą opinii o nim :) i tak wydaje mi się że pekao sa raifeissen są ok ja i moj tata korzystamy z ich oferty i jesteśmy zadowoleni :) zastrzezenia mam natomiast do mbanku - oferta ok natomiast jakość obsługi pozostawia wiele do życzneia.
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

14.5.2014 14:23
Ale skoro maja dobra oferte, to co za roznica czy dzialaja 5 lat czy 20?
Cytuj
Odpowiedź