Centrum wiedzy

Centrum wiedzy o kredytach hipotecznych Centrum wiedzy o kredytach gotówkowych Centrum wiedzy o kredytach samochodowych Centrum wiedzy o kartach kredytowych Centrum wiedzy o kontach Centrum wiedzy o lokatach bankowych Centrum wiedzy o leasingu Centrum wiedzy o kredytach dla firm Ubezpieczenia

Centrum wiedzy o kontach

Najnowsze porady o kontach osobistych
Najczęściej czytane o kontach osobistych

Najnowsze artykuły o kontach

Celuj wysoko, czyli ranking kont oszczędnościowych dla klienta zamożnego
26.08.2016
Oszczędzanie, odkładanie, inwestowanie - wszystkie te wyrażenia kojarzą się z pomnażaniem pieniędzy. Trzeba jednak wiedzieć, że aby prawidłowo wykonać tę czynność konieczne jest skorzystanie z odpowiedniego narzędzia. Jednym z nich są na przykład konta oszczędnościowe dostępne w bankach. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła w jakiej instytucji można obecnie znaleźć najlepszy taki produkt.
www.comperia.pl
Comperia już wie jakie konto jest najlepsze dla Polaków
28.07.2016
Darmowe i oprocentowane - tak w dwóch słowach można opisać najlepsze konto osobiste o jakim marzą Polacy. Do wyciągnięcia takiego wniosku skłania analiza wyników badania przeprowadzonego pomiędzy 5 maja a 5 lipca 2016 roku przez porównywarkę finansową Comperia.pl w ramach akcji Miliony Polaków. Ale po kolei...
www.comperia.pl
Godnie polecam, czyli jak bez wysiłku dostać 100 złotych
01.06.2016
No i stało się - przed nami kolejny gorący okres w tym roku. I nie chodzi tutaj tylko o to, że czerwiec jest jednym z cieplejszych miesięcy w naszym kraju, ale o możliwość szybkiego i łatwego zarobienia 100 złotych. Taka sposobność pojawiła się właśnie w nowej odsłonie promocji Comperia Bonus organizowanej wspólnie z Bankiem Zachodnim WBK.
www.comperia.pl
Ekspert radzi
Konto bankowe towarzyszy praktycznie każdej operacji finansowej. To od tego produktu zaczynamy przygodę z bankiem. Warto więc poznać kilka wskazówek na temat tego, co brać pod uwagę wybierając najlepsze dla nas rachunek w banku.
Karol Wilczko, Comperia.pl