Centrum wiedzy

Centrum wiedzy o kredytach hipotecznych Centrum wiedzy o kredytach gotówkowych Centrum wiedzy o kredytach samochodowych Centrum wiedzy o kartach kredytowych Centrum wiedzy o kontach Centrum wiedzy o lokatach bankowych Centrum wiedzy o leasingu Centrum wiedzy o kredytach dla firm Ubezpieczenia

Centrum wiedzy o kartach kredytowych

Najnowsze porady o kartach kredytowych
Najczęściej czytane o kartach kredytowych

Najnowsze artykuły o kartach kredytowych

Ranking kart wielowalutowych: czerwiec 2017
06.06.2017
Często podróżujesz za granicę? Jeśli tak, dobrze wiesz, ile problemów potrafi sprawiać posługiwanie się obcą walutą. Rozwiązania są dwa: albo operowanie gotówką, albo kartą. Niestety oba wiążą się z niedogodnościami i dodatkowymi kosztami. Na szczęście można je ograniczyć – za pomocą karty wielowalutowej. Którą z nich wybrać, dowiesz się z najnowszego rankingu kart wielowalutowych, przygotowanego przez Comperia.pl.
www.comperia.pl
Zarabianie przez tankowanie, czyli ranking kart kredytowych dla kierowców
24.10.2016
Motor, skuter, samochód, a nawet traktor - posiadacze wszystkich tych pojazdów ponoszą ogromne wydatki związane z ich użytkowaniem. Ubezpieczenia, naprawy, czy zakup paliwa to tylko część kosztów ponoszonych przez kierowców. Na szczęście na rynku istnieją produkty pozwalające nieco zmniejszyć te obciążenia. Mowa tutaj o bankowych kartach kredytowych oferujących zwrot wydatków dokonywanych na stacjach paliw. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła która z nich jest najlepsza.
www.comperia.pl
Ranking kart kredytowych. Na czele Citi Simplicity
02.03.2016
Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła, w którym banku znajdziemy obecnie najtańszą kartę kredytową z limitem 5 tys. zł. Pod uwagę brano wysokość opłat za wydanie i użytkowanie karty przez 2 pierwsze lata, oraz warunki znoszące te koszty. Ranking otwiera karta Citi Simplicity w banku Citi Handlowy.
www.comperia.pl
Ekspert radzi
Od transakcji wykonanej kartą kredytową nawet przez pierwszych 55-60 dni nie płaci się żadnych odsetek. Wszystko dzięki tzw. okresowi bezodsetkowemu. Ale uwaga - czas ten równie dobrze może potrwać nawet tylko np. 3 tygodnie. Warto więc dokładnie wiedzieć, jak działa okres bezodsetkowy
Mikołaj Fidziński, Comperia.pl