O kontach oszczędnościowych

2015-11-10
Jak oszczędzać, zarabiając najniższą krajową?

Kondycja naszych finansów osobistych zależy nie tylko od tego, ile zarabiamy, ale również od tego, jak zarządzamy domowym budżetem. Kluczem do bezpieczeństwa finansowego jest przede wszystkim oszczędzanie. Czy jednak na regularne odkładanie pieniędzy stać także osoby z najniższą krajową? 

www.comperia.pl
2015-10-15
Ranking najwyższej oprocentowanych kont oszczędnościowych dla dzieci

Umiejętność oszczędzania przydaje się w życiu. Wie to prawie każdy dorosły i warto tę wiedzę zaszczepiać dzieciom - już od najmłodszych lat. W tym celu coraz więcej rodziców postanawia założyć swoim pociechom konta oszczędnościowe, a coraz więcej banków w odpowiedzi na to zapotrzebowanie wprowadza do swoich ofert specjalne produkty oszczędnościowe dla najmłodszych. Sprawdź ranking najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych dla juniorów.

www.comperia.pl
2015-07-02
Najwyżej oprocentowane konta oszczędnościowe: lipiec 2015

Jeśli szukamy dobrego sposobu na oszczędzanie, to bez wątpienia warto postawić na konto oszczędnościowe. Sprawdź, w którym banku można obecnie znaleźć najlepiej oprocentowane konto tego rodzaju.

www.comperia.pl
2015-06-30
Oszczędzanie małych kwot ma sens?

Oszczędzanie nie jest żadną ekstrawagancją, a posunięciem zapewniającym bezpieczeństwo finansowe. Oszczędzanie jest łatwiejsze niż wiele osób sądzi i wcale nie trzeba do tego wiele zarabiać.

www.comperia.pl
2015-06-17
Wspólne konto oszczędnościowe - w którym banku je założyć?

Założenie wspólnego konta oszczędnościowego nie jest problematyczne. Można to zrobić za pośrednictwem Internetu, infolinii lub osobiście w wybranym oddziale. W wyniku złożenia odpowiedniej dyspozycji współwłaściciele wyrażają zgodę na przyznanie drugiej osobie takich samych praw do dysponowania zgromadzonymi środkami. W którym banku można założyć taki rachunek?

www.comperia.pl
2015-06-05
Konto oszczędnościowe dla firmy

Jeśli przedsiębiorca dysponuje nadwyżkami pieniężnymi, warto gromadzić je na koncie oszczędnościowym. Pomoże to uchronić wolny kapitał od inflacji. Oczywiście warto wybrać najlepszą na rynku ofertę, aby efektywnie zarządzać kapitałem firmy.

www.comperia.pl
2015-06-04
Dlaczego IKZE jest coraz popularniejsze?

Polacy coraz chętniej odkładają pieniądze na Indywidualnych Kontach Zabezpieczenia Emerytalnego. Z jednej strony mamy coraz większą świadomość, że sami musimy zadbać o emerytury, z drugiej – kusi ulga podatkowa od wpłat, która w tym roku może wynieść nawet 1520,26 zł. Oto dlaczego IKZE stają się coraz popularniejsze.

www.comperia.pl
2015-04-24
4 zasady skutecznego oszczędzania

Sukces w odkładaniu pieniędzy nie jest pisany każdemu. O wielu aspektach naszego życia decydują czynniki psychologiczne. Jednak odrobina wiedzy i samozaparcia pomoże w oszczędzaniu i realizacji upragnionych celów. Czasami będzie to wymagało działania wbrew własnym zachciankom, ale powinniśmy mieć na uwadze założony efekt końcowy.

www.comperia.pl
2015-04-22
Konto oszczędnościowe na 4% w Getin Banku - warto zakładać?

 Niskie oprocentowanie lokat bankowych i brak krótkoterminowych perspektyw na poprawę sytuacji skłania do wyboru kont oszczędnościowych, by po prostu przeczekać złą passę. Getin Bank pokazuje jednak, że nawet na rachunku oszczędnościowym można efektywnie zarabiać miesiącami, a nawet latami - i to 4% w skali roku. Gdzie tkwi haczyk?

www.comperia.pl
2015-04-17
Gdzie założyć najlepsze konto oszczędnościowe?

Oszczędzać pieniądze najprościej poprzez systematyczne ich odkładanie na koncie oszczędnościowym. Tylko - jak wybrać to najlepsze?

www.comperia.pl
2015-04-07
Oprocentowanie kont oszczędnościowych bez ROR: kwiecień 2015

Konto oszczędnościowe to rachunek bankowy, którego celem jest wypracowanie zysku dla jego właściciela. Oto najwyżej oprocentowane w kwietniu rachunki oszczędnościowe niewymagające założenia konta rozliczeniowego.

www.comperia.pl
2015-04-03
Wybierz najlepsze konto oszczędnościowe

Oszczędzanie na koncie oszczędnościowym jest łatwe i bezpieczne. Oferta tego typu usług jest na rynku finansowym bardzo szeroka. Jak wybrać najlepsze konto oszczędnościowe i gdzie je założyć?

www.comperia.pl
2015-03-19
Konto oszczędnościowe czy lokata: co bardziej opłaci się w marcu 2015?

Konto oszczędnościowe czy lokata? To częsty dylemat osób, które rozpoczynają swoją przygodę z oszczędzaniem. Na wybór produktu wpłynąć powinna przede wszystkim kwestia tego, czy zależy nam na ciągłym dostępie do własnych pieniędzy, czy możemy je zamrozić na pewien czas. Pomijając jednak ten problem, sprawdźmy, co obecnie bardziej się opłaca.

www.comperia.pl
2015-03-19
Porównanie najlepszych kont oszczędnościowych: marzec 2015

W dobie coraz niższych stóp procentowych klienci banków nie mogą liczyć na istotne zyski z lokat bankowych. Czy alternatywą dla nich mogą być konta oszczędnościowe?

www.comperia.pl
2015-03-17
Prześwietlamy konta walutowe w PKO Banku Polskim

Rachunek oszczędnościowy płatny na żądanie w walucie wymienialnej przyda się przede wszystkim osobom, które często otrzymują przekazy pieniężne w walutach obcych (np. pracują za granicą). Co dla takich osób ma do zaproponowania PKO Bank Polski?

www.comperia.pl
2015-03-14
4% na koncie oszczędnościowym - gdzie tkwi haczyk?

Mimo niewiarygodnie niskich stóp procentowych na rynku bankowym wciąż znaleźć można konta oszczędnościowe dobrze oprocentowana, gwarantujące nawet 4% zysku w skali roku. Jak to jest możliwe?

www.comperia.pl
2015-03-05
Konto oszczędnościowe dla emeryta

Emeryci coraz częściej idą z duchem czasu. Zakładają konta bankowe, korzystają z Internetu, bankowości elektronicznej i szeregu innych, nowoczesnych usług. Specjalnie z myślą o nich powstają konta osobiste dla seniorów. A co z ofertą oszczędnościową banków?

www.comperia.pl